Пожалуйста, зарегистрируйтесь на нашем сайте! Сегодня Вторник, 19.02.2019г.
| RSS

Технологическая оснастка, захваты магнитные, металлообработка...

  Нефтедобывающее оборудование, дезинтеграторы, передовые технологии...  

Главная Продукция Контактная информация Войти Вход
Меню сайта
Друзья сайта
Прогноз погоды

GISMETEO: Погода по г. Краматорск
Главная » 2011 » Июнь » 1 » Про зміну складу посадових осіб емітента
22:34
Про зміну складу посадових осіб емітента
Дата розміщення: 1.16.11
Дата здійснення дії: 16.05.11
Термінове повідомлення:  Ні
Назва повідомлення:  Про зміну складу посадових осіб емітента
Вид інформації:  Відомості про зміну складу посадових осіб емітента
Повне найменування емітента:  Публічне акціонерне товариство «Науково-виробниче підприємство «Оснастка»
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента:  13517472
Місцезнаходження емітента:  Донецька обл., м.Краматорськ, вул. Орджонікідзе, буд.10, 84313
Регіон емітента:  1412900000
Телефон керівника емітента:  0626450260
Електронна поштова адреса:  oao-osnastka@ukr.net
Текст повідомлення: 
Черговими Загальними зборами акціонерів ВАТ «Науково-виробниче підприємство «Оснастка», які відбулися 16 травня 2011 р., у зв’язку з приведенням діяльності Товариства у відповідність до норм Закону України «Про акціонерні товариства» прийняті рішення про дострокове припинення повноважень посадових осіб емітента:

ЗВІЛЬНЕНО:
Голова правління – Здор Віктор Олексійович, паспорт ВВ 346954 виданий Краматорським МВ УМВС України в Донецькій області 11 березня 1998 р. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 10,2219 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Член правління – Гордієнко Віталій Леонідович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 11,6716 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 25.05.2009 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Член правління – Здор Олена Іванівна, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 14,9741%. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Голова та члени правління будуть відкликані з дня реєстрації нової редакції Статуту Товариства.

Голова Наглядової ради – Гордієнко Тетяна Вікторівна, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 14,6836 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Член Наглядової ради – Здор Геннадій Вікторович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 13,9723 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Член Наглядової ради – Гапонов Олександр Михайлович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 0,1087 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Голова Ревізійної комісії – Сухоставець Юрій Тимофійович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 0,1136 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Член Ревізійної комісії – Березовський Володимир Онуфрійович, фізична особа не надала згоди на ї розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 0,0673 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Член Ревізійної комісії – Літвіненко Станіслав Борисович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 0,1742 %. Посадова особа обіймала дану посаду з 22.05.2008 р. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Черговими Загальними зборами акціонерів ВАТ «Науково-виробниче підприємство «Оснастка»,які відбулися 16 травня 2011 р. у зв’язку з приведенням діяльності Товариства у відповідність до норм Закону України «Про акціонерні товариства» прийняті рішення про обрання посадових осіб емітента:

ПРИЗНАЧЕНО:
Член Наглядової ради – Гордієнко Віталій Леонідович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 11,6716 %. Посади, які обіймала особа протягом своєї трудової діяльності:директор. Посадова особа обрана строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має .

Член Наглядової ради – Здор Геннадій Вікторович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 13,9723 %. Посади, які обіймала особа протягом своєї трудової діяльності: майстер, старший майстер, головний інженер, заступник директора, директор. Посадова особа обрана строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має .

Член Наглядової ради – Здор Олена Іванівна, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 14,9741 %. Посади, які обіймала особа протягом своєї трудової діяльності: інженер-технолог, інженер-програміст, головний бухгалтер, фінансовий директор. Посадова особа обрана строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має .
Відповідно до нової редакції Статуту Товариства, Голова Наглядової ради буде обраний на першому засіданні з числа обраних членів Наглядової ради.

Член Ревізійної комісії – Сухоставець Юрій Тимофійович, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 0,1136 %. Посади, які обіймала особа протягом своєї трудової діяльності: ученик слюсаря, слюсар, шліфувальник. Посадова особа обрана строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має .

Член Ревізійної комісії – Гордієнко Тетяна Вікторівна, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 14,6836 %. Посади, які обіймала особа протягом своєї трудової діяльності:секретар – машиністка, заступник директора. Посадова особа обрана строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Член Ревізійної комісії – Здор Любов Іванівна, фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа володіє часткою в Статутному капіталі емітента – 13,5583 %. Посади, які обіймала особа протягом своєї трудової діяльності: нарядчик, розмітчик, інженер – нормировщик, інженер-програміст, бухгалтер. Посадова особа обрана строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.
Відповідно до нової редакції Статуту Товариства, Голова Ревізійної комісії буде обраний на першому засіданні з числа обраних членів Ревізійної комісії.

Відповідно до нової редакції Статуту Товариства, Директор Товариства буде обраний Наглядовою радою на першому її засіданні.
Особа, вказана нижче, підтверджує достовірність інформації, що вказана в повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства:
директор Здор Віктор Олексійович
Просмотров: 1194 | Добавил: osnastka
Наша гордость
Станок-качалка
Новости, архив записей
Все новости
Календарь
«  Июнь 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Форма входа
Логин:
Пароль:
Поиск
Статистика
Реклама

Здесь могла бы быть Ваша реклама!

Разарботано Dok©
2019
Конструктор сайтов - uCoz